WorkBoard.cz

Nabídka práce: *technik/čka - technická podpora prodeje

Kraj Vysocina, Velka Bites

Plat

30000 CZK

Popis:

Pracovní náplň: - Poskytování technické podpory a služeb zákazníkům v německy mluvících zemích prostřednictvím telefonu, e-mailu a on-line komunikace - Zpracování nestandartních poptávek/objednávek - Diagnostika a řešení technických problémů a dotazů zákazníků - Spolupráce s vývojovým týmem při identifikaci a řešení složitějších technických problémů Očekáváme: - Technické vzdělání v oblasti stavebnictví, elektrotechniky, strojírenství - Znalost německého jazyka (slovem i písmem) - Praxe na obdobné pozici nebo motivovaný absolvent technického směru - Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům a odolnost vůči stresu - Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků Nabízíme: - Možnost profesního rozvoje a vzdělávání - Příležitost pracovat v dynamickém a inovativním prostředí - Nástup ihned, práce na plný úvazek - Dovolená navíc, firemní stravování, příspěvek na penzijní fond - Nástup ihned, práce na plný úvazek Životopisy zasílejte na: svandova@suys.cz, tel: 775 892 549

Kontakt

Zobrazit kontakt
Ponuka expirovala